Loading…
Ronaldo padashje pjesë e dasmës shqiptare në Shkup (Video)
  • 08/08/2017 | 15:10

...

Në hotelin ku po qëndron Real Madridi, Aleksandar Palace, mbrëmë është mbajtur një dasmë shqiptare.


Cirstiano Ronaldo së bashku me shokët e Real Madridit kanë hasur në një dasmë shqiptare në momentin kur kanë arritur në hotelin Aleksandar Palace në Shkup.

Në sallën kryesore të këtij hoteli është mbajtur një dasmë shqiptare, shkruan Gazeta Lajm. Në këtë dasmë ka kënduar këngëtarja e njohur nga Shkupi, Sevërxhane Laçi, e cila ka postuar edhe disa fto në Facebook.

Duke pasur parasysh se sa të zhurmshme janë dasmat shqiptare, Ronaldo me siguri nuk do ta harrojë shpejtë aventurën e Shkupit, sepse zhurma sigurisht ka arritur edhe në dhomën ku ka qenë i vendosur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë