Loading…
Rooney e fillon me gol rikthimin te Evertoni (Video)
  • 12/08/2017 | 17:00

...

Wayne Rooney është rikthyer në mënyrën më të mirë me Evertonin në Premier League.

Në sekondat e fundit të pjesë së parë, ai u pozicionua mirë brenda zonës dhe gjuajti me kokë për golin e epërsisë kundër Stoke Cityt.

Xherdan Shaqiri po luan titullar të ekipi mysafir. /gazeametro.net

http://www.dailymotion.com/video/x5wrsoa

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë