Loading…
Rooney i pandalshëm, shënon gol edhe në Manchester (Video)
  • 21/08/2017 | 21:59

...

Wayne Rooney po tregon se mbetet një sulmues i lindur për gol, megjithëse shumëkush kishte vlerësuar se tashmë ai është ‘plakur’.

Sulmuesi anglez e kaloi Evertonin në epërsi, në ndeshjen e fundit të xhiros s dytë në Premier League kundër Manchester Cityt.

Me këtë gol Everton po udhëheq 0-1 si mysafir kundër ekipit të Pep Guardiolas.

http://www.dailymotion.com/video/x5xn514

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë