Loading…
Rooney në rikthim i siguron fitoren Evertonit (Video)
  • 12/08/2017 | 18:09

...

Evertoni ka shënuar fitore minimale ndaj Stoke Cityt të Xherdan Shaqirit me rezultat 1:0, shkruan Gazeta Metro.


Autor i golit të vetëm në këtë ndeshje ishte Wayne Rooney i cili ka shënuar golin e parë pas rikthimit tek ish-ekipi i tij.

Rooney ka shënuar gol në minutën e 45’ të pjesës së parë, për t’i dhënë ekipit të tij fitoren dhe tri pikë të vlefshme në Premierligë./Gazeta Metro/

http://www.dailymotion.com/video/x5ws0zm

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë