Loading…
Rradhën e ka Lumi: Shikoni ç’i shkruan Afërdita Dreshaj (Foto)
  • 13/09/2017 | 16:37

...

Prej kur emri i Afërdita Dreshajt u përmend për ndarjen e Agon Amigës nga gruaja, gratë e këngëtarëve duhet të kenë më shumë kujdes nga ajo.


Afërdita, pavarësisht se tani ka një të dashur, e kishte edhe në kohën kur flirtonte me Agon Amigën, po u shkruan komente e mbanë shoqëri edhe me reperët e tjerë të estradës, shkruan lajmi.net

Tani radhën e ka Lumi B të cilit po i vardiset me komente. Ai kishte publikuar një foto në Instagram ku shihet se ka rënë në peshë dhe këtë gjë e ka marrë me seriozitet.

Përkrah fotografisë vjen komenti i Afërditës e cila e quan ‘Harib’ duke e komplimentuar për rezultatet

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë