Loading…
Rrah policët në Klinë, njërin e bën për spital
  • 13/10/2017 | 11:19

...

Policia njofton se dje në fshatin Shtupel të Klinës është arrestuar një i dyshuar pasi që i njëjti ka penguar zyrtarët policorë gjatë detyrës duke i sulmuar fizikisht.


Njëri zyrtar i Policisë ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë