Loading…
Rrahje masive ndërmjet turqëve në Shkup
  • 21/10/2017 | 15:06

...

Foto: Ilustrim

R.XH.J (25) nga Turqia me qëndrim të përkohshëm në Shkup, mbrëmë është rrahur nga 10 persona të panjohur, shtetas të Turqisë, në qendër të Shkupit.


Nga policia thonë se sulmi fizik ka ardhur për shkak të një zënke paraprake në lidhje me një vajzë.

Siç informojnë nga MPB, rasti është denoncuar mëngjesin e sotëm në ora 2:51 në Njësitin për informacione dhe komandë Shkup, ndërsa sulmi është kryer në skelën “13 Nëntori”.

R.XH,J me automjet të të ndihmës së shpejtë është dërguar në Qendrën urgjente në Shkup. Pas dhënies së ndihmës mjekësore është lëshuar për shërim shtëpiak.

Policia po ndërmerr pasat për ndriçimin e rastit, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë