Loading…
Rrahje mes deputetëve turq (Foto/Video)
  • 12/01/2017 | 10:03

...

Debati parlamentar në Turqi u ndërpre për shkak të rrahjeve që ndodhën në mes deputetëve opozitarë dhe atyre në pushtet , për shkak të ndryshimeve kushtetuese të parapara.


Në mesin e tyre ka edhe të lënduar, e madje dëme u shkaktuan edhe në tribuna, transmeton gazetametro.net.

Ndryshe, kjo nuk është hera e parë që një skenë e tillë ndodhë në parlamentin turk, pasi në dhjetorin që lamë pas një rrahje e ngjashme ndodhi mes deputetëve turq. /gzetametro.net.

https://www.youtube.com/watch?v=zyKAg2nwuvM

turqia-44

turqia

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë