Loading…
Rrahje në mes të rrugës në Prishtinë
  • 07/12/2017 | 16:10

...

Një përleshje e rëndë fizike ka ndodhur në lagjen Dardania të Prishtinës, saktësisht te rrethi ku është i vendosur flamuri në hyrje të qytetit, shkruan Gazeta Metro.


Në një video të publikuar sot në rrjetin social Facebook shihen dy persona që e godasin njëri-tjetrin në mes të rrugës. Nuk dihet me saktësi se çfarë ka sjellë deri te kjo mosmarrëveshje, por njëri person që merr pjesë në rrahje shihet teksa del nga vetura e tipit BMW në fillim të xhirimit. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë