Loading…
Rrebesh golash në Champion League
  • 13/09/2017 | 22:58

...

Xhiroja e parë e fazës së grupeve nisi dhe përfundoi më shumë gola të shënuar.

Në 8 ndeshjet e së mërkurës janë shënuar 26 gola, vetëm një më pak sesa të martën.

Befasia më e madhe ishte humbja e Napolit në Ukrainë nga Shakhtar Donetsk si dhe barazimi i Liverpoolit para shikuesve të vetë ndaj Sevillas. Të Kuqt janë edhe skuadra e vetme angleze që nuk e fitoi ndeshjen e parë në grupe.

Fitoren më të thellë e shënoi Manchester City në udhëtim te Feyenoordi, ndërsa Tottenhami e mposhti Borussia Dortmundin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë