Loading…
Rrjedh fotografia e parë e Polo’s 2018 (Foto)
  • 13/06/2017 | 15:12

...

Volkswagen ka publikuar fotografinë e parë në të cilën vërehet një detaj i dritës së pasme të automobilit Polo për vitin 2018.


Prodhuesi gjerman konfirmoi në fillim të muajit se gjenerata e gjashtë e modelit Polo do të ketë premierën online më 16 qershor në ngjarjen speciale në Berlin, derisa prezantimi i parë para publikut të panairit është caktuar për shtator në Frankfurt.

Në prag të prezantimit që do të ndodhë të premten, Volkswagen zbuloi se si do të duket drita e pasme e gjeneratës më të re të modelit Polo.

Sipas të gjitha gjasave, Polo VI do të ketë dizajn evolutiv dhe do të përdorë platformën e re mekanike MQB-A0 dhe paletën e avancuar të motorit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë