Loading…
Rrjedhin fotografitë e telefonit më të ri, kështu duket
  • 21/11/2017 | 15:35

...

Huawei do të prezantojë pajisjen e segmentit të mesëm, i cili do të jetë pasues i telefonit Nova 2, me emrin Huawei Nova 3.


Pajisja sjell përmirësime të dukshme në krahasim me pararendësin e tij.

Sot kanë rrjedhë fotografitë nga Kina që tregojnë telefonin e paparalajmëruar Huawei Nova 3.

Bëhet fjalë për telefonin e mençur me procesor  Kirin 670, 3 ose 4 GB RAM memorie dhe 32 ose 64 GB memorie të brendshme.

Pajisja do të ketë ekran 5.93 inç me rezolucion 2160 x 1080 piksel, sistem të ri operativ Android Oreo dhe bateri prej 3340 mAh.

Telefoni i mençur do të dalë në treg kah fundi i viti me çmim prej 450 dollarësh.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë