Loading…
Rrotullohen me veturë dhe përfundojnë në përrua (Video)
  • 13/08/2017 | 20:02

...

Vetura e aksidentuar është rrotulluar dhe përfundoi në anën tjetër të përroit, por personat që gjendeshin brenda kanë shpëtuar pa lëndime serioze.

Në videon e mëposhtme shihen derisa të aksudentuarit dalin me shpejtësi nga vetura e cila ka mbetur e përmbysur.

Ngjarja ka ndodhur të dielën në fshatin Skifjan të Gjakovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë