Loading…
Rrufeja godet veturën, ajo çfarë ndodh më pas është e rrallë
  • 22/09/2017 | 09:55

...

Ka diçka të veçantë në këtë video.


Rrufetë shpesh godasin makina të cilat më pas digjen ose prishen por në këtë rast makina e ka pësuar ndryshe.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë