Loading…
Rusët janë të ‘çmendur’: Kjo është metoda e pazakontë për t’ia hequr borën veturës
  • 26/02/2018 | 16:36

...

Në periudhën e dimrit të gjithë veturat kanë probleme me pastrimin e veturave, por për këtë arsye rusët kanë menduar diçka shumë origjinale, transmeton gazetametro.net


Duhet ditur s enë Rusi temperatura në dimër është shumë e ulët dhe në disa raste i ftohti është i papërballueshëm.

Mirëpo nga Rusia këtë herë vjen një video shumë interesante, e cila tregon se si në mënyrë të lehtë dhe të shpejtë mund të pastrojmë borën nga vetura.

Shikoni videon më poshtë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë