Loading…
Rusia përdorë trupin tërheqës të një modeleje për t’i nxitur turistët ta vizitojnë vendin
  • 06/12/2017 | 19:11

...

Një reklamë interesante, jo e zakonshme është duke qarkulluar në mediet ruse, që fton tursitët për ta vizituar vendin.


Reklama mban emrin ” Një arsye më shumë për të ardhur në Rusi këtë verë”, ku është paraqitur një modele e njohur ruse Anastasia Kvitko, e cila shumëherë është krahasuar me të famshmen Kim Kardashian, transmeton gazetametro.net

Fotografitë e modeles ruse janë joshëse, dhe nëpërmjet tyre pritet të zhvillohet turizmi, sipas reklamës në fjalë.

Modelja Anastasia Kvitko, ka 23 vjet, dhe sipas një sondazhi është ndër femrat më seksi në botë. Ajo ka miliona ndjekës në rrjetet sociale që posedon, ku edhe ka fituar famën me fotografi provokative që publikon./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë