Loading…
Sa ka kushtuar dasma e Getit dhe Marinës
  • 12/09/2017 | 19:11

...

Geti dhe Marina e dogjën mbrëmjen e djeshme në dasmën e tyre të organizuar në ambient të hapur tek Gjiri i Lalzit.


Gjithçka dukej perfekte, e bukur dhe romantike si në përralla. Marina dhe Geti surprizuan pas herë të ftuarit me kërcimet e tyre popullore e romantike.

Mirepo pas kësaj dasme madhështore e organizuar në një ambient të hapur, fshihen shifra marramendëse.

Burime nga dasma thonë për newsbomb.al se dasma e bujshme e çiftit ka kushtuar në total rreth 130 mijë euro.

80 mijë euro mendohet të ketë kushtuar vetëm organizimi tek Gjiri i Lalzit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë