Loading…
Sa numra mund t’i dalloni në këtë vizatim?
  • 21/08/2017 | 15:24

...

Hile logjike, matematikore dhe iluzion. Në këtë vizatim mund të gjeni të gjitha.

Zgjidhjet e enigmave të ndryshme dhe problemeve logjike është mënyra e shkëlqyer për të mbajtur mendjen e mprehtë. Madje edhe nëse e keni kryer shkollën shumë moti, kjo nuk do të thotë se duhet t’i ikni detyrave të këtij lloji.

Për këtë kemi gjetur për ju një detyrë për shkak të cilit shumë njerëz e kruajnë kokën.

Pyetja është e thjeshtë: sa numra mund të dalloni në këtë vizatim?

Zgjidhjen mund ta gjeni duke klikuar KËTU

Nëse keni gjetur 10 numra, keni të drejtë. Të gjithë të tjerët duhen të mundohem pak më tepër.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë