Loading…
Sa trekëndësha fshihen në këtë mace, kuptojeni përgjigjen (Foto)
  • 31/08/2017 | 14:44

...

Testet me figura të fshehura në to janë ndër mënyrat më të mira për të vënë në provë aftësitë e juaja, zakonisht sepse këto lloj teste janë më të vështira se që duken në pamje të parë.


Nëse ju pëlqejnë sfida të tilla, ju ftojmë të shikoni këtë fotografi të një maceje dhe provoni ta qëlloni sa trekëndësha janë aty, shkruan Gazeta Metro.

Shikoni me kujdes!


Përgjigja e saktë është 20.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë