Loading…
Samsung zbulon monitorin më të gjerë në botë (Foto)
  • 09/06/2017 | 18:19

...

Kompania Samsung ka zbuluar monitorin e madh të dedikuar për lojëra me madhësi prej 49 inçëve.


Në fotografinë e publikuar nga Business Insider, Samsung ka përdorur programin Excel për ta vendosur në perspektivë madhësinë e monitorit të jashtëzakonshëm, transmeton Metro.

Me këtë monitor, lirisht mund të luhet lojë vetëm duke përdorur gjysmën e ekranit, pasi madhësia e tij e bën të mundur këtë.

Veçanti e këtij monitori është edhe fakti se është i lakuar, gjë që e bën atë shumë më lehtë të pëdorshëm. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë