Loading…
Selim Pacolli shkel heshtjen zgjedhore, bën thirrje të votohet
  • 22/10/2017 | 11:52

...

Kandidati i AKR’së, Selim Pacolli, përmes një vido-postimi në profilin e tij në Facebook, ka shkelur heshtjen zgjedhore.


Ai u ka bërë thirrje qytetarëve të votojnë siç ka thënë vizionin e tij të cilin e ka shpalosur gjatë 30 ditëve të fushatës zgjedhore.

Përveç kësaj, ai ka ftuar qytetarët që të mos votojnë kundërkandidatët e tij.

Thirrja për orientim të votës wshtw e ndalaur me ligj ditën e zgjedhjeve dhe një ditë para tyre, e emërtuar si heshtje zgjedhore. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë