Loading…
Sfidoni veten: A e gjeni dot bretkocën në këtë fotografi
  • 05/10/2017 | 22:22

...

Fotografi e realizuar në Kamenicë, një ndër komunat që ka malet më të bukura në vend.


Në fotografi shihet një bretkosë, megjithatë me ngjyrën që ka, është e fshehur mjaft mirë në gjethet e stinës së vjeshtës.

Një fotografi e bukur dhe e rrallë që tregon ngjyrat e veçanta të natyrës dhe të kësaj gjallese.

Me poshtë, mund të gjeni edhe bretkosën e fshehur.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë