Loading…
Shakaja e tmerrshme teksa merrte rreze dielli (Video)
  • 07/08/2017 | 10:33

...

Ndërsa ndodhet i shtrirë për të marrë rreze, shokët i punojnë një shaka të hidhur.


Ai duket i përgjumur dhe i relaksuar totalisht, kur shokët i hedhin mbi kokë një tufë me gjarpërinj. I riu mbetet i shokuar por nuk arrin të lëvizë.

Ndërkohë shokët që i përgatitën shaka vazhdojnë të qeshin me të, duke u argëtuar me shakanë që i kishin përgatitur.
Fatmirësisht mësohet se gjithçka u mbyll mirë dhe djaloshi nuk pësoi asnjë lëndim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë