Loading…
Shaqiri lajmërohet për herë të parë që nga humbja e Liverpoolit nga Zvezda
  • 08/11/2018 | 16:37

...

Xherdan Shaqiri është lajmëruar për herë të parë që nga humbja e ekipit të tij Liverpool nga Crvena Zvezda.

Shaqiri i cili nuk ishte i ftuar nga trajneri Jurgen Klopp të udhëtojë në Beograd për ndeshjen ndaj Crvena Zvezda, ka postuar një foto në Instagram duke paralajmëruar rikthimin e Premier League këtë javë, njofton gazetametro.net.

“Premier League është kthyer këtë vikend”, ka shkruar Shaqiri.

Kujtojmë se Liverpool humbi nga Zvezda këtë javë me rezultat 2 me 0./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë