Loading…
Shaqiri turpëron mbrojtësin e City’t
  • 12/03/2018 | 22:05

...

Xherdan Shaqiri ka dhuruar show në ndeshjen që po zhvillohet ndaj Manchster Cityt.


Ylli i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri ka turpëruar mbrojtësin e majtë të Manchester Cityt, Zinchenko, të cilin e ka kaluar duke ia vendosur topin ndër këmbë.

Ky veprim i kosovarit ka zgjuar tifozët e Stoke, skuadër e cila po mposhtet 0:1 nga City.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë