Loading…
Sharon Stone në Miami me të dashuri 19 vjet më të ri
  • 11/03/2018 | 19:05

...

Aktorja amerikane Sharon Stone e festoi ditëlindjen e saj të 60-të në Miami bashkë me të dashurin I cili është 19 vjet më i ri.


Ata të dy e kanë festuar ditëlindjen, ndrësa ditën me  diellë e kanë shfrytëzuar duke u rrëzitur në plazhë, transmeton gazetametro.net

I dashuri i saj, biznesmeni italian Angelo Bofa dhe Sheron u parë për herë të parë publikisht në janar të këtij viti në New York. Pas kësaj, ylli i filmit tha në një intervistë se ajo ishte e lumtur përsëri në dashuri, por se ajo nuk donte të zbulonte identitetin e tij.

Sipas shkrimeve në media, 41 vjecari dhe Sharon që disa muaj janë në lidhje dashurie, ndërsa shumica dyshojnë se janë fejuar, për shak të diamantit që mban Sharon./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë