Loading…
Shënon gol por përjashtohet me të kuq (Video)
  • 11/01/2017 | 14:29

...

Në ligën e Suedisë ka ndodhur një karton i kuq i pazakontë.


Një aksion të shkëlqyeshëm mbrojtësi e nis dhe përfundon në mënyrën më të mirë. Ishte ky goli i tretë në ligën suedeze. Ai shkoi për ta festuar tek publiku për të duartrokitur sikur të ishte tifoz

Mbrojtësi sapo u kthye në fushë, gjyqtari e ndëshkoi me karton të dytë të verdhë dhe është përjashtur nga ndeshja, raporton gazetametro.net

Shikojeni videon e mëposhtme:

https://twitter.com/FootballFunnys/status/819159433011929089

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë