Loading…
Juventusi shkon në epërsi me supergol (Video)
  • 11/01/2017 | 21:12

...

Juventusi ka shënuar gol në minutën e 22’ në ndeshjen që po zhvillon si vendas kundër Atalantës.

Golin e epërsisë e ka shënuar Paolo Dybala./gazetametro.net

 


1-0 Paulo Dybala Goal HD – Juventus 1-0… by nammakudla

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë