Loading…
Shërbimi sekret amerikan me shpejtësinë e dritës: Arreston 1 person të armatosur ‘deri në dhëmbë’
  • 25/09/2017 | 21:32

...

Anëtarët e shërbimit sekret kanë arrestuar në afërsi të Shtëpisë së Bardhë një njeri, i cili me vete ka pasur armë zjarri, kanë lajmëruar njësiti special.


Anëtarët me uniformë të shërbimit sekret janë afruar afër atij personi dhe e kanë kapur në udhëkryqin afër shtëpisë së presidentit, transmeton gazetametro.net

Siç shkruan Reuters, e gjitha kjo ka ndodhur të dielën në orët e herëta të mëngjesit.

Në një deklaratë të shkurtë të shërbimit sekret është thënë se personit të cilin e kanë arrestuar i kanë gjetur disa armë zjarri, mirëpo në detaje nuk tregohet asgjë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë