Loading…
Shfrenim i Messit në Ibiza, paguan një faturë të ‘çmendur’ (Foto)
  • 19/06/2017 | 18:55

...

Tani që ka përfunduar sezoni i futbollit 2016/17 në kampionatet e mëdha të Europës, lojtarët kanë marrë disa ditë pushimi.

Mes tyre është edhe ylli i Barcelonës Lionel Messi.

Messi dhe e dashura Antonella Ruçuzzo, së bashku me çiftin Cesc Fabregas e Daniella Semaan dhe Luis Suarez e Sofia Balbi, kanë darkuar së bashku në një restorant në Ibiza.

Për këtë takim ka filluar të flitet në gjithë botën, jo për shkak të emrave të mësipërm, por sepse është publikuar fatura që Lionel Messi ka paguar, shkruan syri.net, përcjellë gazetametro.net

Bëhet fjalë për 37 mijë e 330 euro të paguara nga ylli i Barcelonës vetëm për një darkë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë