Loading…
Shihni videon ku presidenti Trump thotë një milion herë fjalën “Kina”
  • 14/02/2018 | 15:39

...

Ju ftojmë të shihni një video ku presidenti Trump thotë një milion herë fjalën “Kina”


Një nga fjalët më të shpeshtë të presidentit Trump është “Kina” ose “China”

Sipas analistëve ai e ka thënë deri tash mbi një milion herë fjalën Kina.

Disa produksione të talentuar I kanë grumbulluar të gjitha këto në një video ku Trump e thotë një milion herë fjalën Kina.

Fjalë tjetër që e preferon presidenti Trump është edhe fjala “Miliardë, shkruan arbresh.info

Ju ftojmë të shihni një video ku presidenti Trump thotë një milion herë fjalën “Kina”

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë