Loading…
Shikoni mënyrën spektakolare si peshkon ky njeri (Video)
  • 06/09/2017 | 20:42

...

Kemi parë mënyrat nga më të çuditshmet se si persona të ndryshëm peshkojnë.


Por aftësia e këtij njeriu për të peshkuar është e habitshme, pasi ndryshe nga të tjerët ai vetëm fut dorën në ujë dhe nxjerr një peshk gjigant.

Për më shumë shikoni videon dhe do të habiteni me mjeshtërinë e këtij njeriu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë