Loading…
Shikoni mirë fotografinë: 90% e njerëzve nuk mund ta gjejnë detajin e rëndë (Foto)
  • 24/08/2017 | 20:50

...

Vajzat janë bërë gati për mbrëmjen e maturës, fotografi i ka fotografuar, ndërsa një detaj i ka bërë të gjithë të qeshë.


Edhe pse në shikim të parë gjithçka duket në rregull, disa vajza elegante që kanë pozuar, mirë po pas saj fshihet diçka e rëndë, transmeton gazetametro.net

Me siguri të gjithë keni shikuar në të , mirë po a keni vërejtur diçka të pazakontë? Ende vazhdoni të mendoni që të 5 vajzat po mbajnë çanta në duar?


Vajza në mes në dorën e saj ka një balonë gjigant në të cilin fsheh alkool./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë