Loading…
Shikoni se si burrat bien pre e kësaj shakaje (Video)
  • 17/06/2017 | 15:41

...

Këta të gjorë ishin aq të zënë ngushtë sa nuk dinin çfarë të thoshin.


Ekipi në Just For Laughs bëri një shaka në një qendër tregtare ku dy aktorë të kamerës së fshehur paraqiteshin si nënë me djalin e saj që ishin aty për të bërë Pazar.

Nëna ua linte nën përkujdesje djalin burrave që ndodheshin aty rastësisht, kinse që ta ruanin derisa ajo të kthehej, transmeton gazetametro.net.

Derisa nëna largohej një aktore tjetër, gjithashtu pjesë e kamerës së fshehur, e veshur me fustan të shkurtër afrohej aty, të cilën më pas e ngacmonte djali.

Djali i vogël pastaj ulej dhe bëhej sikur ai nuk ishte ai që i kishte ngritur fustanin, por burri që ndodhej ulur afër tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë