Loading…
Shikoni si i respekton shqiptarët krahu i djathtë i Kardashian
  • 23/01/2018 | 21:37

...

Ai sot është një ndër grimierët më të famshëm në botë, pasi kujdeset për pamjen e disa prej personazheve më të njohur të showbiz-it ndërkombëtar si motrat Kardashian-Jenner, Megan Fox, Demi Lovato, Eva Longoria etj.


Artisti shqiptar i makeup-it Mario Dedivanoviç sot konsiderohet krahu i djathtë i Kim Kardashian.

Mario u vlerësua me çmim të cilin ia dorëzoi bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, Anita.

Ai e ka vlerësuar këtë dhe gjithë mikpritjen shqiptare ndaj edhe kur është nsiur për në Amerikë, ka mbajtur plis mbi kokë.

“Faleminderit dhe Mirëupafshim”, shkruan ai krah fotos së postuar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë