Loading…
Shikoni si ndryshon pamja nga mëngjesi deri në mbrëmje
  • 11/11/2017 | 13:35

...

Rezultatet mund të jenë të ndryshme, por një gjë është e qartë: pamja e një personi mund të ndryshoj jashtëzakonisht shumë brenda një dite.


Kjo temë ka marrë vëmendjen e fotografes belge, Barbara Iweins, e cila kishte vendosur të paraqes ndryshimet të cilat ndodhin brena 24 orëve, në projektin të që ajo e titulloi ‘7AM-7PM.’

Barbara bëri fotogafitë e njerëzve të ndryshëm ne orën 7 të mëngjesit, dhe në orën 7 të mbrëmjes dhe dallimi në pamje është shumë i madh.

Në gjithë këtë ka një gjë të cilën ne kemi vërejtur: disa persona duken më bukur në mëngjes kur ata spo janë zgjuar! Si mendoni ju?

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë