Loading…
Shikoni si stërvitet ky kampion
  • 30/09/2017 | 12:10

...

Jan Michalov, kampion çek i peshave të rënda, ka zgjedhur një mënyrë interesante për t’u stërvitur. Ai në vend të peshave të zakonshm,e ngrit me duart e tij dy vajza.


27-vjeçari nga Republika Çeke dhe kampion prej disa vitesh në kategorinë e tij është duke u përgatitur për sfidën e rradhës, dhe kështu po ai po përdorë dy vajza me nga 50 kilogramë për t’i forcuar muskujt e tij. Peshë kjo që nuk do të duhej t’i shkaktonte Michalovit problem, duke marrë parasysh parametrat e trupit që i ka, transmeton gazetametro.net

Jan Michalov ka publikuar një video interesante, ku shihet se si i ngrit në ajër dy vajza të bukura, teknikë kjo me të cilën tenton të josh femrat dhe t’ju tregoj se sa i fortë është.

Për më shumë ndiqeni vet:

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë