Loading…
Shkatërrohet dasma në qytet shqiptar, arsyeja do t’ju bëjë të qeshni me lot
  • 13/08/2017 | 20:25

...

Të gjithë kemi parë të afërmit tanë që bëjnë veprime të çuditshme në dasma, deri aty, sa në raste të caktuara të marrin me vete ushqimin që ngelet nga dasma.


Por në një dasmë në Cërrik të Shqipërisë ka ndodhur një situatë akoma më e pazakontë.

E themi këtë sepse në këtë dasmë është shërbyer edhe speca djegës, të cilët për fatin e keq të dasmorëve kanë qenë i variacionit “spec djegës kinez”, i cili vetëm nëse e vendos në buzë sjell pasoja të rënda për organizmin e jo më t’i hash.

“Të gjithë kanë përfunduar shumë keq. Salla e dasmës është braktisur dhe të vetmit kanë qëndruar dhëndri me nusen dhe disa fëmijë dhe dasmorë që nuk e kishin provuar specin”,- shkruan infoelbasani.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë