Loading…
Shkëndija fitore të madhe në derbin e Maqedonisë (Video)
  • 12/08/2017 | 19:27

...

Pak ditë para ndeshjeve të Europa League ndaj Milanit, respektivisht Fenerbahçes, Shkëndija dhe Vardari u ballafaquan të shtunën në xhiron e par të elitës së futbollit në Maqedoni.


Pjesa e parë e ndeshjes u mbyll pa gola, ndërsa Shkëndija fitoren e siguroi pas 2 golave të
shpejt në minutat 61’ e 66’.

Për 1-0 shënoi Alimi, kurse fitorja u vulos nga Junior 5 minuta më pas, duke bërë kështu që Shkëndija ta nis me fitore në derbi sezonin e ri.

https://www.youtube.com/watch?v=gVGQhteRwjs

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë