Loading…
Shkon me shokë në pushime, e dashura i bën një listë ‘të tmerrshme’ me rregulla
  • 19/01/2018 | 10:00

...

Një djalë nga Londra me emrin Magaluf, ka vendosur të shkojë në pushime pa të dashurën e tij, por ajo është kujdesur që t’ia kujtojë gjërat që duhet t’i bëj.


E dashura e Magaluf i ka shkruar atij një mal me rregulla, duke i kërkuar t’i respektoj me përpikëmëri, si psh të qëndroj larg vajzave, t’u tregojë atyre se ka të dashur e shumë tjera, transmeton gazetametro.net

Ja rregullat e saj:

Mbaje telefonin të karikuar gjithë kohës dhe më telefono çdo ditë, të paktën dy minuta,

Mos tako asnjë femër, mos shih, mos prek asnjë femër. Nëse më tradhëton, do të ta kthej jetën në ferr.

Mos ndiq asnjë femër në rrjetet sociale.

Mos bëj tatuazh, do të kontrolloj kur të kthehesh në shtëpi.

Mos i përziej pijet.

Nëse je në ndonjë festë në anije, mos luaj lojëra me pije me femrat.

Fli gjithmonë në shtratin tend.

Mos qeras askënd, ato para ruaji për mua.

Çoji mesazh mamasë çdo ditë. Ajo shqetësohet për ty.

Thoji çdo femre që ke të dashur. Nëse flirtojnë me ty, mbathja./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë