Loading…
Shkon për të mësuar gjininë e binjakëve, habitet me atë që i thotë mjeku
  • 11/10/2017 | 19:01

...

Një grua shtatzënë çeke Alexandra Kiňová shkoi te mjeku për të kuptuar gjininë e binjakëve të saj, siç i kishin thënë  edhe me herët, se po pritse dy fëmijë, por ajo që mësoi e mahniti. Shtatëzëna nuk po priste dy fëmijë por pesë.


Barku i saj ishte më i madh seç duhej për dy binjakë, dhe as mjekët ku shkoi për t’u kontrolluar më vonë nuk e mendonin se gruaja do të sillte në jetë 2 fëmijë. Dhe, gjithçka mori fund kur e panë ekon e bebeve, ata nuk ishin dy por 5, transmeton gazetametro.net

Nëna e fëmijëve u gëzua pa masë, edhe pse e pranoi që nuk e priste një gjë të tillë, por me rëndësi që të gjithë ishin mirë.

“Nuk e prisja, por mund të them se isha shumë e lumtur kur ma thanë”,- ka thënë Alexandra Kiňová.


Nëna Alexandra Kiňová dhe babai Antonín Kroščen me fëmijët

Fëmijët e saj lindën dhe gëzojnë shëndet të plotë. Emrat e tyre janë Terezeka, Deniel, Michael, Alex dhe Martin. Edhe pse gruaja ishte përgatitur vetëm për dy fëmijë ka mundur t’ia dal edhe me pesë fëmijë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë