Loading…
Shkrimi i palexuar i Agollit për Vitin e Ri
  • 01/01/2018 | 15:52

...

Elona Agolli, vajza e shkrimtarit të madh Dritëroit, që u largua nga jeta në 2017 ka publikuar një shkrim të rrallë të të atit pikërisht për Vitin e Ri, që daton në 2 janar 2009.


Ju ftojmë ta lexoni përmes shkrimit të tij origjinal.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë