Loading…
Shkurte Gashi iu lë pa frymë, por a ia keni parë nënën?
  • 15/11/2017 | 08:44

...

Shkurte Gashi njihet si një këngëtaret më të suksesshme të saj.


Por, krahas arritjeve në karrierë, ajo njihet edhe për bukurinë e saj.

E gjenet e bukura, ajo i ka të trashëguara nga e ëma e saj.

Shkurta në Instastoy ka hedhur një fotografi të nënës së saj, e cila shkëlqente plotë bukuri dhe një tipar që ka ndryshe nga e bija, është ngjyra e syve.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë