Loading…
Shokon Mayweather, tregon sa të dashura ka: Një është si asnjë
  • 13/09/2017 | 16:59

...

Floyd Maythweather njihet si një ndër sportistët me më shumë të ardhura gjatë karrierës, ndërsa nuk mund të kalojë kohë e gjatë pa publikuar foto ku tregon se sa shumë para ka.


Njëriu që fitoi mbi 300 milionë dollarë vetëm për duelin me McGregor, të fundit në karrierë, duket se për të nuk mjafton mënyrë e zakonshme e jetesës.

Mayweather ka bërë të ditur se ka hiq më pak se 7 të dashura, përcjellë gazeta Metro.

“Sa të dashura kam? Diku shtatë. 7 me fat”, ka thënë tashmë ish boksieri që e mban nofkën “Money” apo paraja.

“Dalim për të ngrënë, me disa udhëtojmë së bashku. Të kesh një është njëjtë si të kesh asnjë”, ka thënë ai.

Ai e pranoi se dueli i tij i fundit ishte “Luftë për Para.

“Luftën e ardhshme, do të përpiqen të më bëjnë të përballem me një jashtëtokësor në një planet tjetër” ka deklaruar ai. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë