Loading…
Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene
  • 13/02/2018 | 13:37

...

Këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi që nga ndarja e tij me Afërdita Dreshajn, nuk ka bërë publike ndonjë lidhje të tij dashurie.


Por duket se kësaj heshtje i erdhi fundi, pasi që ai ka prezantuar te fansat e tij, vajzën e cila supozohet se ia ka “marrë” zemrën.

Ai këtë imazh e ka publikuar në llogarinë e tij në “Instagram”, ku edhe ka shkruar se vajzat marokene e bëjnë të ndihet mirë.

“Vajzat marokene krijojnë ylberet. Lamar, zëri dhe personaliteti yt më bëjnë të ndjehem bukur”, ka shkruar Shpati.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë