Loading…
Shumica e njerëzve nuk mund ta gjejnë gabimin në këtë foto. A mundeni ju?
  • 06/12/2017 | 10:05

...

Ne ju sfidojmë që të gjeni gabimin në këtë foto.


Në ditët e fundit kjo foto po bëhet shumë popullore në Facebook dhe për disa njerëz është shumë e lehtë që ta zgjidhin këtë “problem”, por për disa të tjerë nuk është dhe aq.

E gjetët?

Nëse e keni të vështirë, më poshtë mund ta lexoni përgjigjen e saktë.

Përgjigjja:

Shumica e njerëzve po përpiqen të gjejnë lidhjen midis numrave. Kjo është e gabuar!

Ju duhet ti kushtoni vëmendje letrës ku shkruhet ” Mitsake”

E sakta do të ishte: “Mistake”.

Dilema u zgjidh.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë