Loading…
Si do të jetë bota në 2050: Parashikimet e errëta për të (Video)
  • 03/09/2017 | 19:22

...

Çfarë do të ndodhë me botën deri në vitin 2050? Si do të ndryshojë ajo? A do të gjenden shenja të reja jete në univers? A do të ketë një luftë të re? 


Sipas parashikimeve, numri i popullsisë do të shumëfishohet dhe gjendja e ajrit do të përkeqësohet shumë më tepër për shkak të ndotjes.

Në çfarë forme njerëzimi mund t’i rezistojë të ardhmes?

Shikoni videon më poshtë për të kuptuar zgjidhjet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë