Loading…
Si i ‘përgjigjet’ Shefqet Krasniqi, Molliqajt kur ky thotë se Kurti është rrezik për Kosovën
  • 04/03/2018 | 21:47

...

Tash kur në Lëvizjen Vetëvendosje, ndarja është thelluar dhe fare pranë zyrtarizimit, kanë filluar edhe sulmet nga njëri grup ndaj tjetrit dhe anasjelltas.


Në një faqe në Facebook, me gjasë mbështetës të Albin Kurtit, kanë montuar një reagim të hoxhës Shefqet Krasniqi, duke e marrë prej atyre ligjëratave të tij të famshme, dhe duke e paraqitur si përgjigje për Dardan Molliqajn, ndaj deklaratës së tij në Rubikon, kur ai thotë se qasja e Kurtit është e rrezikshme për Kosovën.

Në këtë reagim të montuar, Krasniqi paraqitet kinse i thotë Molliqajt, se ‘ti kërkon me ta bo shpinën ma but se sa barkun’.

Video të ngjashme me mesazh diskreditues, ka pasur edhe nga grupi tjetër, të cilat ishin adresuar kundër Albin Kurtit. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë