Loading…
Si ta lidhni kravatën në gjashtë hapa? (Video)
  • 04/01/2017 | 10:15

...

Vendosja e kravatës është një nga detyrat që ‘tmerron’ meshkuj,madje shumë prej tyre vonohen në punë apo gjatë takimeve të ndryshme, sepse në momentin e fundit, ngecin në lidhjen e kravatës në mënyrën e duhur.

Nëse i përcillni me kujdes udhëzimet e dhëna, do të mësoheni që brenda ditës ta lidhni kravatën tuaj./gazetametro.net

how-to-tie-the-windsor-knot-tying-instructions-01

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë