Loading…
Skandal në Greqi: Ndërpritet derbi, presidenti i skuadrës futet në fushë me armë
  • 11/03/2018 | 22:38

...

Një tjetër skandal ka ndodhur sot në futbollin grek. Presidenti i PAOK, Ivan Savidis, është futur në fushën e blertë duke sulmuar gjyqtarin e takimit.


Ngjarja ka ndodhur pas anulimit të golit të shënuar nga Varela, në ndeshjen kundër AEK-ut të Athinës, me shkakun se lojtari i ish-ekipit të Kaçes ka penguar portierin.

Në ato momente, tifozët e PAOK kanë shpërthyer në protesta, ku u bashkua edhe presidenti Ivan SAvidis, bashkë me drejtorin teknik, Ljubos Mishel. Mediat greke kanë publikuar edhe foto ku presidenti shihet i armatosur me pistoletë në brez.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë